İlaçlı Gider Yıkama

İlaçlı gider yıkama, bence bugüne kadar en iyi hizmet bu olabilmektedir. Çünkü sadece bizim vermiş olduğumuz bu hizmet sizi çok kârlı çıkarmaktadır. Peki nasıl mı? İşte detaylarını aşağıya yazdık.

İlaçlı gider yıkama hizmeti aslında sadece giderlerinizi açmakla kalmaz. Giderlerinizi açmakla beraber giderdeki pimaş borularına 80%’lik bir kayganlık sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimize de kamera ile giderin ilk halini gösteriyoruz. Ve ilacı kullandıktan sonra giderin kamera ile görüntüsünü gösteriyoruz. İlaç, arasındaki farkı zaten çok bariz bir şekilde belli edebilmektedir.

İlaçlı Gider Yıkama Yapıldıktan Öncesi Ve Sonrası;

İlaçlı Gider Yıkamayı Hangi Makine İle Yapıyoruz?

H1400, bu makine normal tıkanıklık açma makinesine benzese de aslında öyle değildir. Çünkü bu makinenin tıkanıklık açma makinesinden bir kaç farkı vardır. Öncellikle bu makinenin farklarından biri çok hızlı çalışmasıdır. Diğer makineler 600 devirde çalışırken bu makine ise 1400 devirde çalışıyor. Konumuzun ilk başlarında normal bir tıkanıklık açma makinesi ilaçlı gider yıkamayı yapamaz demiştik. 

Çünkü tıkanıklık açma makinesi 600 devir hızı olduğu için pimaş boruların kenarlarına zincir başlık çarpmıyor. Mühendislerimizin uzun süre uğraştığı proje sonucu artık ilaçlı gider yıkama yaptırmak mümkün.

İlacı Nasıl Getiriyoruz?

İlaçlarımız yurt dışından özel siparişler ile getirilmektedir. Bu ilaç ve makine sayesinde borularınız sıfırdan da sıfır oluyor. Ve artı olarak borularınızda 80% bir kayganlık sağlamaktadır.

İlaçlı Gider Yıkamayı Nasıl Yapıyoruz?

İlaç ve makine ile ilaçlı gider yıkamayı nasıl yapıyoruz, bunu siz değerli müşterilerimize aşama aşama anlattık;

  • İlacı dökmeden önce makine ile gideri temizlemek için bir kere gönderiyoruz.
  • Gideri bir kere temizledikten sonra ilacımızı hazırlıyoruz.
  • Makineyi tekrardan giderin içerisine gönderdiğimizde ilacı yavaş yavaş döküyoruz. Ve ilaç bittikten sonra gidere gönderdiğimiz yayı geri alarak topluyoruz.
  • En son aşama ise sizlere giderin öncesini ve sonrasını kamera sistemi ile görüntüleyerek farkı gösteriyoruz. 
Hemen Ara