Su Kaçağı Tespiti Bağcılar

Su Kaçağı Tespiti İçin Kırıp Dökmeyen Yöntemler!

Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapıyoruz?

Su kaçağı tespiti için kırıp dökmeyen yöntemler kullanarak sorununuzu çözüyoruz. İşte bazı yöntemlerimiz:

  1. Yöntem: Evinizin tüm borularını kırdırarak kaçağı bulabilirsiniz ancak bu yöntem masrafı artırabilir. Üstelik tekrar yapılacak işler için ekstra harcama yapmanız gerekebilir.

  2. Yöntem: Kaçağı akustik cihaz ile garantili ve ekstra maliyet olmadan tespit edebiliriz. Bu cihaz sayesinde fayans altındaki plastik boruları dinleyerek delik borunun yerini tespit edebiliriz. Su kaçağı tespiti ve onarımı için ayrı ayrı ücret alınmaktadır, bu da sizin zararınızı önler. Eğer verilen fiyat hoşunuza gitmezse, başka birine de yaptırabilirsiniz.

Eve Yeni Taşındım, Su Kaçağı Neden Çıktı?

Yeni taşındığınız evlerde su kaçağı olma olasılığı daha yüksektir çünkü bazı inşaat şirketleri kalitesiz borular kullanabilir. Ayrıca, kaliteli boru kullanılsa bile düzgün kaynatılmamış boru bağlantıları soruna neden olabilir.

Su kaçağı birden fazla nedenden kaynaklanabilir:

  1. Tuvalet sifonundan su kaçağı olabilir.
  2. Pimaş boru ek yerlerinden su sızabilir.
  3. Sıcak su hattındaki plastik boruda patlak olabilir.

Eğer evinizde su kaçağı varsa, profesyonel ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. Aşağıda bu sorunların nasıl ortaya çıktığını ve nasıl çözüldüğünü açıkladık.

Su Kaçağı Tespit Fiyatları:

Su kaçağı tespitinin maliyeti 800 TL dir. Onarım içinse, tespit edildikten sonra işin durumuna göre makul bir fiyat teklif edilir. Eğer su kaçağı tespit edilemezse, hiçbir ücret ödemezsiniz.

Hemen Ara