Pendik Mutfak Gideri Açma

Pendik mutfak gideri açma hizmetimizde basit bir çözüm buldum! Artık sürekli pendik mutfak gideri açma hizmetlerine para ödemek zorunda kalmayacaksınız. Yakınınızdaki marketten her ay bir paket lavabo açıcı alarak mutfak giderlerinizin tıkanmasını önceden engelleyebilirsiniz. Lavabo açıcılar su ile temas ettiğinde kimyasal tepkimeler başlatarak borularınızı temizler. Ancak unutmayın, giderleriniz tıkandıktan sonra lavabo açıcı kullanmak zararlı olabilir. Bu durumda profesyonel destek almak için Pimaş Aç’ı arayabilirsiniz. 

Mutfak tıkanıklığını açmak için kullanabileceğiniz diğer yöntemler arasında kaynar su ve bulaşık deterjanı kullanımı bulunuyor. Kaynar su yağ ve kalıntıları eritirken, bulaşık deterjanı da tıkanıklığı açmaya yardımcı olabilir. Ayrıca basit pompa veya püskürtme cihazları da işe yarayabilir. Bunlar giderin içine yerleştirilip basınç oluşturarak tıkanıklığı çözebilir. Son çare olarak boruları temizleme çubuğu veya tel ile fiziksel müdahale yapabilirsiniz. Eğer bu yöntemler işe yaramazsa Pimaş Aç hizmetini arayabilirsiniz.

Mutfak Tıkanıklığı Açma
Mutfak Tıkanıklığı Açma

Kırmadan pendik mutfak gideri açma! Eski usul tıkanıklık açma işlerine son veriyoruz. Yukarıdaki resimde gördüğünüz cihazla binlerce evin gider sorunlarını çözdük. Bu cihaz nasıl çalışıyor derseniz; içine bir yay ve zincir koyuyoruz. Sonra koluna bastırarak zinciri döndürüyoruz. Böylece tıkanıklıkları açıyoruz. 

Mutfak gideri nasıl tıkanır? 

– Yağlar, yemek artıkları, poşet çaylar, meyve ve sebze kabukları. 

Eğer lavabonuz tıkandıysa suyu kullanmayın. Kovanın içine koyarak taşmasını önleyin. Bizimle iletişime geçerek sorununuzu çözebilirsiniz. Eğer gideri açamazsak ücret almıyoruz!

Hemen Ara